Şirket Profili

1994 yılında kurulmuş olan A1 İnşaat Mimarlık Mühendislik , tamamlamış olduğu büyük projelerin vermiş olduğu güven ve tecrübe birikimi ile Türkiye ‘de sektörünün önde gelen firmalarından biri olma hedefine doğru kararlı adımlarla yol almaktadır.

Ülkemizde birçok büyük ölçekli projeyi hayata geçiren firmamız; fizibilite, tasarım, proje, müşavirlik, inşaat kontrolörlüğü ve proje yönetimi ana dallarında hizmet sunmaktadır. Kuruluşundan itibaren çağdaş teknolojiden yararlanarak dünya standartlarına uygun, tasarımlarda yaratıcı, mühendislikte saygın, güvenilir, kaliteli hizmet sunmak vazgeçilmez ilkemiz olmuştur. A1 İnşaat ‘ın kazanmış olduğu güvenin arkasında; müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşım vardır. Tüm süreçler müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde yapılandırılır.

Firmamız insan faktörünü merkeze koyar. Gerek çalışanları gerekse müşterileri için sorumluluklarını titizlikle belirler. Sorumluluklarını sadece çalışan-müşteri ekseninde sınırlamaz, çalışmalarında sosyal sorumluluk ve çevre bilinci ile hareket eder.

Vizyonumuz;
• Türkiye’ nin önde gelen mühendislik firmalarından biri olmak,
• Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak, teknik bilgimizi ilkelerimiz ve yaratıcılığımızla harmanlayarak, gerçekleştireceğimiz projelerle marka bağımlılığı yaratmak,
• Gurur duyduğumuz dinamik kadromuz ile iz bırakabilecek işlere imza atmak,
Çağdaş yönetim uygulamalarıyla çalışma yaşamı kalitesini ve bilincini artırmakD. Yılmaz Arslan
İnşaat Mühendisi

"Gayretle çalışmak, sermayenin hayırlısıdır."

- Hz. Ömer