ŞİRKET PROFİLİ

PDF
Yazdır
e-Posta
Administrator tarafından yazıldı.
Pazartesi, 03 Mayıs 2010 15:59

İnşaat Mühendisi D. Yılmaz ARSLAN ve Yüksek Mimar Şakir MERAKİ tarafından A PROJE A.Ş. ” 1994 yılında Ankara’ da kurulmuştur. A Proje A.Ş. mimarlık, mühendislik, müşavirlik, inşaat ve rölöve-restorasyon projesi konularında hizmetini sürdürmektedir.

Yine aynı gruba ait A1 İnşaat Mimarlık Mühendislik Ltd. Şti. İnş. Müh. D. Yılmaz ARSLAN yönetiminde mimari avan ve uygulama projeleri dahil olmak üzere, statik – betonarme, çelik, güçlendirme projelerinde daha profesyonel bir şekilde hizmet vermek amacıyla 2003 yılında kurulmuştur. A Proje A.Ş.’ye ait projelerin yanısıra başka firmalara da hizmet vermektedir.

A1 İnşaat’ ın faaliyet konuları:

Mimari avan ve uygulama projeleri
Betonarme- statik projeleri,
Çelik konstrüksiyon projeleri,
Yapı deprem performansı ve güçlendirme projeleri,
Tarihi eser yapılarının güçlendirme projeleri,
Prefabrike yapıların statik projeleri,

регистрация тов киев
t-marka.ua
kokun.net
Son Güncelleme ( Salı, 17 Kasım 2015 19:08 )

Misyonumuz

Üstlendiğimiz işleri, nesilden nesile aktarılan kalıcı eserler olarak teslim etmek öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Çağdaş ve teknolojik gelişmeleri kullanarak nitelikli verilere ulaşarak değerlendirmeyi amaçlamaktayız.

 

Vizyonumuz

Sektörümüzle ilgili idari ve teknik şartnameleri takip ederek en sağlıklı hizmeti sunmak. Hizmet kalitesini önemli şekilde etkileyen personelimizin, her zaman düzenli eğitimini sağlamak.

Kalite Politikamız

Kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlamayı, Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymayı, İletişimi etkin şekilde kullanarak sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi kendi politikamız haline getirmiş bulunmaktayız.